• Koření na ryby a drůbež - Davídkovo koření
  • Chilli con carne - koření - Davídkovo koření
  • Rozdělení zemí ČR a SLOVENSKO - Davídkovo koření
  • Koření na ryby - Davídkovo koření
  • David Jurásek, tvůrce značky - Davídkovo koření
Davídkovo koření

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR KOŘENÍ V PRAZE NAJDETE V NAŠÍ PRODEJNĚ NA KULAŤÁKU

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR KOŘENÍ V PRAZE NAJDETE V NAŠÍ PRODEJNĚ NA KULAŤÁKU

Tak jste se dočkali! Již zítra můžete poprvé nakoupit v naší značkové prodejně Koření od Davídka, kterou pro vás otevřeme na Kulaťáku. Kdo z Pražanů by neznal Dejvickou pasáž na Vítězném náměstí...

Už roky se s námi potkáváte na trzích, kde s námi sdílíte vaše přání mít v Praze naší prodejnu s plným sortimentem. Po roce hledání se nám podařilo najít perfektní prostor. Prodejna na Kulaťáku je nejlépe zásobená prodejna koření v Praze. Seženete u nás na 200 druhů koření a bylinek! Nakoupíte u nás všechny naše směsi, bylinné kúry Doktor čaj, více než sto jednodruhového koření - od majoránky z Pálavy, přes orientální kurkumu z Indonézie či pravý šafrán z Íránu. Náš zlatý grál Nesoldík, Vege-rajčátka, Žanet a Brambůrek jsou samozřejmostí. A to, co u nás v prodejně nenajdete, to vám seženeme. Neustále pátráme po dalších klenotech světových kuchyní. 

S prodejnou jsme si vyhráli nejen co se týče sortimentu, ale i designu. Připravili jsme pro vás krásný interiér, aby se návštěva u nás stala zážitkem pro všechny vaše smysly. Kromě vůní, které provoní i celé farmářské trhy a chutí z připravených ochutnávek, si užijí i vaše oči. Za tímto úspěchem stojí naše dcera Verunka a jedna z našich nejlepších obchodnic Tereza Pavlicová. Ta je pravou tvůrkyní nové prodejny – byla u zrodu nápadu i u celého procesu budování. Otevření prodejny v Praze dlouho připravovala a nakonec stojí za každým detailem toho, jak se se zrodila. Za to jí moc děkujeme, dílo se opravdu povedlo! Terezka se bude o prodejnu starat a najdete jí tam téměř každý den. Můžete se spolehnout na to, že vám vždy profesionálně poradí a svou energií a úsměvem vám navíc zpříjemní den. 

Otevírací dobu a mapu prodejny najdete ZDE

Těšíme se na vás již zítra! 
Váš Davídek


sdílejte:zpět
nahoru