• Koření na ryby a drůbež - Davídkovo koření
  • Chilli con carne - koření - Davídkovo koření
  • Rozdělení zemí ČR a SLOVENSKO - Davídkovo koření
  • David Jurásek, tvůrce značky - Davídkovo koření
Davídkovo koření

Naše koření

Naše koření

DAVÍDEK, kuchař a milovník dobrého jídla

Proč vařit s Vaším kořením?

"Kdo jednou ochutná pokrmy s mým kořením, tak sám pochopí, že chuť jídel je silnější, intenzivnější a koření stačí používat méně. Naše koření je určeno všem, kteří chtějí vařit zdravě,chutně a hlavně z voňavého koření. Je vhodné pro děti i seniory,dietáře i nedietáře,alergiky,astmatiky,diabetiky a celiatiky."

V čem je Vaše koření JINÉ?

"Co k tomu říct. Když do slivovice nalijete vodu, bude levnější, bude jí víc, ale nebude stát za NIC. A stejné to je i s kořením. Sáček soli, špetka bylin, zvýrazní se glutamátem, dá se do regálu do výšky očí a k tomu se přidá celoročně zvýhodněná cena. PŘÁTELÉ, TO JE DNEŠNÍ TREND TRHU S KOŘENÍM.

Je Vaše koření v něčem JEDINEČNÉ ?

"Rozhodně ano.Nase koření je jedinečné v tom, že v ničem nenajdete ani špetku čehokoliv bílého, krystalického. Už i Velenku jsem nahradil NESOLDÍKEM (polévková směs pouze bylinek, zeleniny a koření). Vellenku pomalu stáhnu z trhu, protože je se solí a nikdo už ji nekupuje. V našem koření nenajdete nikdy sůl, žádný glutamát, chemické konzervanty a nikdy jej nekoupíte v žádném řetězci. A V TOM JSME A VŽDY BUDEME JINÍ!".

Jak dlouho koření mícháte a jste dobrý kuchař?

Ano jsem moc dobrý kuchař. Měl jsem několik svých restaurací, kde jsem vařil a používal své vlastní směsi. Koření si míchám už přes 10 let. Mám spoustu fantazie, nebojím se experimentovat, miluji dobré jídlo a mám dar od boha "v hlavě" si smíchat chuti. Když směs vymyslím, několikrát ji otestuji na pokrmu, pak ji vyzkouší moje dcera, mí známí a pokud je vše podle toho, co od směsi očekáváme, dostane se k vám do kuchyně. Takže výborných jídel umím spoustu, už je to možná i na kuchařku.

Neuvažujete tedy, že napíšete nějakou vlastní kuchařku se svým kořením?

"Neuvažuji. Už se píše. A vyjde už brzy."

Vaše koření jsem měla možnost několikrát ochutnat. Je velice voňavé a intenzívní. Provonělo mi přes sáček celou kuchyň. Je vtom nějaký trik?

"Žádný trik! Za prvé míchám koření jen tolik, kolik jsme schopni prodat. Používám jen kvalitní suroviny a koření se mele a drhne těsně před mícháním. Pak hned putuje na trhy a do prodejen, kde se velice rychle prodá. Máte ho prostě stále ČERSTVÉ. Proto Vám voní celá kuchyň i přes sáček. Ale přesto doporučuji si koření přesypat do kořenek. Koření si rádo "natahuje" vlhkost. Proto sáček s našim logem používejte pouze jako transportní.

Je na Vás vidět nadšení a radost ze své práce, která Vás asi dost naplňuje, že? Co Vám dělá největší radost a co považujete jako svůj největší úspěch?

ANO, naplňuje! Co mi dělá největší radost? Jednou na trhu jsem prohlásil větu. "Davídka jednou ochutnáte a jiného už nechcete!" A to se opravdu děje. Máme tisíce spokojených zákazníků, kteří se nám opravdu vrací a jiné koření si už prostě než u nás nekoupí. Taková malá závislost. Také mám radost z obrovského zájmu o koření od Davídka ze zahraničí, hlavně ze Slovenska a Maďarska. A co beru jako svůj největší úspěch? Asi to, že mám kolem sebe skvělé lidi,mé obchodnice,které milují můj produkt, milují svou práci a rádi do ní vstávají. Holky díky.

V poslední době se na českém trhu objevily dvě Davídkova koření? Můžete to vysvětlit?

"Davídkovo koření je stále jen jedno! Produkt který znáte celých pět let, který si sypete na maso, se kterým pečete buchty a na který jste zvyklí, který nijak nezměnil kvalitu ani složení najdete na těchto stránkách a na www.davídkovokorení.com. Bohužel naše společné podnikání s našimi nejlepšími přáteli to neustálo. Pokud je ještě na českém trhu jiné Davídkovo koření tak je to pouze obchodní název naší bývalé společnosti(DK s.r.o), kterou ještě stále ovládají naši bývalí přátelé, kteří když to slušně napíši "obšlehli" a stejně pojmenovali mé směsi a snaží se je prodávat také. Na toto koření můžete natrefit na doméně "cz". Bohužel o všech těchto nepříjemných věcech musí rozhodnout až justice. Mrzí mě to, ale nejde s tím zatím nic dělat. Obrázek si udělejte sami. Někdo na svůj web umísťuje pro své zákazníky vánoční přání a PF, někdo je nahradí právními kroky. Někdo přijímá nové lidi, protože je poptávka veliká, někomu lidé odcházejí, protože jsou nespokojení. Někdo prodejny otevírá, jiní téměř všechny prodejny již uzavřeli. Někomu jde o spokojené lidi, někomu o mstu. Úsudek si udělejte sami.

Kolik směsí už jste namíchal?

"MOC. Aktuálně můžete vyzkoušet následující směsi a tucet dalších mám připraveno:"


sdílejte:

nahoru