zpět
Lidé
Lidé
Lidé

Král našeho království koření. Před 10 lety na trhu chybělo kvalitní, zdravé koření bez glutamanu a soli. Díky jeho hlavě, která neustále srší nápady, kuchařským zkušenostem, odvaze experimentovat a úchvatnému daru vnímat a kombinovat chutě, tehdy vzniklo Davídkovo koření. Postupně tak dal život již 6O kořenícím směsím a stále přibývají další. Tento vizionář stojí za celou naší filozofií. Od kvalitního produktu, přes způsob prodeje až po naši výjimečnost, na které si zakládáme. Když někdo žije tím, co miluje, je zkrátka radost sledovat jeho cestu...

team
Lidé
Lidé
Lidé

Největší dříč našeho týmu. Není práce, která by jí nevoněla. Vyhrne rukávy a dělá, dokud není hotovo. Dnem i nocí, za každého počasí. Sklad, kancelář ani prodejna jí nejsou cizí, avšak nejšťastnější je mezi lidmi na trzích. Brázdí si to po městech celé republiky, plná energie, elánu a radosti. Potkáte jí na našich stáncích, vždy veselou, hlasitou a s úsměvem od ucha k uchu :) I když se osobní cesta s Davídkem rozdělila a každý se po manželství vydal za vlastním štěstím, stále táhnou za jeden provaz. Společně s dcerou tvoří pevné základy naší firmy. Jsme neskutečně rádi, že je tento živel naší součástí a neustále nám dává radostnou energii.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Královna administrativy. Stará se o každou vaší objednávku. Díky ní je vše na správném místě ve správný čas. Kromě toho, že je skvělá fakturantka, nosí také pomyslnou medaili za loajalitu. Je zde s námi už od začátku a prošla s námi přes všechno kamení a hrbolky. Byla zde v časech zlých a vydržela s námi až do časů dobrých. Je jedním ze stavebních kamenů Davídkova království. Můžete jí znát z trhů, prošla si skladem i expedicí a nakonec si prošlapala cestičku až do hlavní kanceláře, ve které našla místo, kde se může realizovat a které ji naplňuje.
Je naší součástí, stejně jako její dcera Anetka. Bez našich holek bychom to prostě nebyli my.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Janča nám změnila pohled na svět. Když jsme si lámali hlavu s tím, jak najdeme schopného a spolehlivého skladníka, když takoví lidé se patrně hlásí jen na administrativní pozice, objevila se v našich dveřích. Zachránila nám zadek a rozzářila svět. Je to žena, která je hrdá na svou práci a své schopnosti a vede sklad tak, že se nám o tom ani nesnilo. Je to zcela jistě nejlepší skladnice na světě :) Každý balíček, který dostanete, je balen s péčí a láskou. Není to klišé ani marketingový kec. Janča dělá vše srdcem - od příjmu zboží až po osobní vzkaz na každém eshopovém balíčku.

← Tato fotografie je ilustrativní a vznikla za účelem marketingu. V provozu se nevyskytují zvířata.
Děkujeme psí modelce - Janiččině zlatíčku Šarlotce :)

team
Lidé
Lidé
Lidé

Znáte ho z trhů i z prodejen. Brázdí si jeho milovanou českou krajinou do všech směrů a každý den vás obšťastňuje jeho přítomností na jiném místě. Kloubí se v něm dokonalá kombinace nadšení, odbornosti a laskavosti. Pro Robího není nic problém a poradí si v každé situaci. Mají ho rádi naši odběratelé i zákazníci. Je to obchodnický poklad, kterého si nesmírně vážíme. Trhá rekordy a pokaždé nás překvapí dalším úspěchem. Není nad to, když si někdo to, co dělá, vybere jako životní styl a nebere to jen jako povinnost.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Naše orientální kráska, kterou potkáváte na trzích. Je s námi už hezkých pár let, ale až letos se začala koření a bylinkám věnovat naplno. Sani je největším překvapením tohoto roku, protože každý den a měsíc sledujeme její rozvoj a naplnění jejího potenciálu. Sani prostě rozkvétá do obchodnice s velkým O. Je vždy zářící, milá a dokáže vám se vším poradit. Moc si ceníme její kombinace spolehlivosti, tvrdé práce a nadšení. Je to naše sluníčko a jsme přesvědčení, že jí čekají ještě velké věci a úspěchy.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Naše zářící sluníčko. Většinu času tráví kuchtěním a focením těch nejlepších dobrot, kterými vás potom inspirujeme. Kromě toho dává život všem našim grafickým a marketingovým vizím. Cokoliv je vysněno a na ubrousek v restauraci nakresleno, je zhmotněno v realitu. Ta je pak často ještě krásnější než naše očekávání. Víla, která nám akvarelem ztvárňuje vše, co si vymyslíme. Zároveň je to také pořádné venkovské děvče, které se nebojí opřít se do práce a fotit, tvořit, pomáhat na všech frontách za jakýchkoliv podmínek. Ať už se společně brodíme levandulovými poli ve 40 stupních nebo fotíme recepty v metru sněhu... Její láska a sounáležitost dokáží překonat všechny překážky. Společně rosteme, překonáváme limity a úžíváme si našich úspěchů.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Královna našeho slovenského království. Krásná, milá, s úsměvem na tváři a ochotou vám se vším pomoci. Takovou ji potkáváte na naší značkové prodejně v bratislavském Fresh Marketu. Díky ní najdete v našem krámku vždy přesně to, co potřebujete a užijete si příjemné bylinkové atmosféry. Stará se také o zásobování slovenského trhu a logistiku rozvozů po Bratislavě. To nejdůležitější je, že je pravou rukou Davídka a jedním z hlavních článků slovenského týmu. Díky její spolehlivosti a pečlivosti naše slovenská pobočka tak hezky funguje.

team
Lidé
Lidé
Lidé

Když se se něžná umělecká duše skřížila s náturou skřítka, vznikla z toho naše Terezka. A poznat takovou bytost je vskutku obohacující. Žena, která vnáší do naší značky krásu, jednotu a profesionalitu. Své nadání přenáší do maleb v našem herbáři, do fotek jídel, která pro vás tvoříme, nebo třeba do instagramového profilu, který ladí do posledního tónu a detailu. Postupně společně povznášíme tvář naší značky na vyšší úroveň. Kromě talentu tvůrčího byla Terka obdarována i darem slova, díky kterému se stala jedním z hlavních členů našeho copywritingového týmu. Jelikož je milovníkem a znalcem tradic, bohemistiky, kulinaření a ekologického života, píše pro vás také články, ve kterých vás v těchto tématech vzdělává a inspiruje. Naživo její jasnou záři mohou poznat šťastlivci žijící v Ostravě a okolí, kde se svým Mužem rozvážejí koření v jejich červeném Brouku. Bez Terčiny tvůrčí energie, velkého úsměvu, humorné povahy a nejlepších dortů na světě už by to zkrátka nebylo "to pravé ořech..dortové".

team
Lidé
Lidé
Lidé

Naše krásná Peťka. Žena, do které jsme se všichni zamilovali. Minulý rok rozšířila tým na expedici eshopových objednávek, letos už ji najdete na fakturaci a v účtárně. Ne nadarmo razíme cestu, že každý člen firmy by měl začít ve skladu. I díky tomu, že Peťka začala od píky, rozumí všem souvislostem a neuteče jí žádný doklad, položka, nesrovnalost v systému. Skvěle se s ní spolupracuje, je na ni spoleh, je velmi chápavá, pečlivá a šikovná. Prostě poklad jak v kanceláři, tak v rámci spolupráce všech týmů. I když působí jako nádherná princezna, je to také holka do nepohody, která zachraňuje pavoučky, pečuje o zvířátka, nebojí se manuální práce a u ohně si s námi opeče špekáčky. A neodmyslitelným parťákem se stal i Peťčin syn Mireček, díky kterému nás ze smíchu pokaždé bolí břišní svaly. :-)

team
Lidé
Lidé
Lidé

Nepostradatelný mužský aspekt našeho týmu. Vyvažuje silnou ženskou energii v našem voňavém království a to tím nejmužnějším způsobem. Často ho totiž potkáte v montérkách s nářadím v ruce, jak vrtá a šroubuje naše, nejen firemní, sny. O náš profesní růst se ale nezasluhuje jen takto. Když totiž nesvírá v ruce vrtačku, má v ní myš a podílí se na neustálém zlepšování procesů, tvorbě analýz, či vývoji softwaru, který je pro nás nepostradatelný. Ať už na něj ale narazíte jakkoli a kdekoli, jedním si můžete být jisti - vždycky se na vás bude culit a bude připraven vám s čímkoli pomoct. Je to náš poklad!

team
Lidé
Lidé
Lidé

A já se to naše království pokouším celé dávat dohromady, neustále ho rozvíjet a rozšiřovat. Dostala jsem se ke své úloze jako slepá k houslím, ale dávám do ní maximum. Cesta vedla přes kamení a hrbolky a dno znám ze všech stran :-) Bezstarostná studentská léta ve světě byla nahrazena obrovskou zodpovědností a drilem. Ale vést ten nejskvělejší tým pod sluncem, a dělat radost tolika zákazníkům mi vždy dodává dostatek síly a důvěry pokračovat. Nyní konečně sklízíme ovoce a já jsem vděčná za vše, čím jsme si prošli, a co díky tomu nyní zažíváme.

team
zpět