Týden s kořením: Zázvor

Týden s kořením: Zázvor

Tento týden se nese ve znamení zázvoru. Koření, které je nedílnou součástí mnoha světových kuchyní. Jak je to s jeho pěstováním či například využitím v lékařství? Přečtěte si náš článek a (nejen) tohle všechno se dozvíte :)
číst více

Svíčková & Na smetaně s Davídkem

Svíčková & Na smetaně s Davídkem

Svíčková na smetaně je české národní jídlo a rozhodně patří ke klenotům české kuchyně.
Hodně lidí tuto omáčku vůbec nevaří, protože se zdá složitá a zdlouhavá, ale opak je pravdou.
Já osobně jsem už svíčkové navařil, řekl bych, tisíce litrů a naučil se několik variant této omáčky.
Svíčková na smetaně je v podstatě jen maso se zeleninou, které je potřeba naložit, společně upéct nebo uvařit, rozmixovat, zjemnit a dochutit. To je celé!
V tomto článku vám předám své rady, tipy a inspiraci na tu vaši dokonalou svíčkovou, tak si to nenechte ujít.
číst více

Hlasujte pro nás v soutěži ShopRoku 2021

Hlasujte pro nás v soutěži ShopRoku 2021

Naši milí,

za uplynulým rokem stojí kupa práce, úsilí, těžkých, ale i krásných momentů. Snažíme se stále posouvat vpřed, dáváme do toho všechno.
Největším motivátorem a hnacím motorem jste pro nás vy - naši spokojení zákazníci! A že vás není málo :
číst více

Šťastné a voňavé přejí Davídci

Šťastné a voňavé přejí Davídci

Všem příznivcúm našeho koření přejeme šťastné a veselé, bouřlivého Silvestra a tou správnou nohou vykročte do roku 2022. Děkujeme vám za vaši věrnost a jsme moc rádi, že vám naše koření stále tak chutná. I příští rok tu jsme pro vás a něco nového vám na váš stůl určitě přineseme.

Děkujeme. Šťastné a voňavé přejí všichni Davídci
číst více

NESTIHLI JSTE OBJEDNAT DÁRKY VČAS? NEVADÍ, MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ!

NESTIHLI JSTE OBJEDNAT DÁRKY VČAS? NEVADÍ, MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ!

Do Štědrého dne zbývá jen pár dní. Přepravní společnosti už negarantují, ani nám ani vám, dodání našich dárkových balíčků pod vánoční stromeček. Nestihli jste nakoupit? Nevadí, my jsme vymysleli plán B!
Dárkové balíčky ještě nakupovat můžete, pod stromeček se dostanou!
číst více

Jak být úspěšným affiliate partnerem Davídkova koření - Recepty bez Brepty

Jak být úspěšným affiliate partnerem Davídkova koření - Recepty bez Brepty

Přečtěte si rozhovor s naším aktuálně nejúspěšnějším affiliate partnerem Petrem Novákem alias Recepty bez Brepty a zjistěte, jak na to!
číst více

Advent

Advent

Adventní čas je plný svátků a tradic. Jedná se o období 4 neděl před 25. prosincem, o období radostného očekávání příchodu Spasitele, období dobročinnosti a rozjímání. Je to čas magický a hřejivý. Měl by to ale především být čas odpočinku. Ponořte se tedy do něho naplno! Dejte si nohy nahoru, zapalte si vánocemi vonící svíčku a přečtěte si náš článek o adventu, ať se naladíte na Vánoce…
číst více

RECEPTY BEZ BREPTY s Davídkovým kořením

RECEPTY BEZ BREPTY s Davídkovým kořením

Jak jste si již mohli všimnout, před několika měsíci jsme spustili naši blogerskou akademii a affiliate program.
Smysl celého tohoto projektu je společně s blogery, food blogery, influencery a youtubery vám představovat a doporučovat, jak co nejlépe a na co používat naše Davídkovo koření.
Dnes bych vám chtěl představit jednoho z našich prvních a aktuálně nejlepších "online Davídků" - blogera a youtubera Petra Nováka alias youtube kanál RECEPTY BEZ BREPTY.
Pojďte se seznámit!
číst více

Chorvatsko na vlnách podzimu

Chorvatsko na vlnách podzimu

Většina z nás si Chorvatsko spojuje s letní dovolenou, mořem, sluncem, provoněnými tavernami a koktejly na pláži. Jaký je zde ale podzim?
číst více

 Akce spuštěna! DÁRKOVÉ BALÍČKY V AKCI  2+1 ZDARMA + POŠTOVNÉ  ZDARMA

Akce spuštěna! DÁRKOVÉ BALÍČKY V AKCI 2+1 ZDARMA + POŠTOVNÉ ZDARMA

Naší osvědčenou klasikou jsou už po několik let DÁRKOVÉ BALÍČKY V AKCI 2+1 ZDARMA + POŠTOVNÉ ZDARMA

A NAVÍC?
V našem bonusovém programu si vyberte 4 letošní novinky kořenících směsí dle vlastního výběru ZDARMA
číst více

 Letošní Vánoce u Davídků aneb jak nakoupit originální vánoční dárky z domu a včas!

Letošní Vánoce u Davídků aneb jak nakoupit originální vánoční dárky z domu a včas!

Už za pár týdnů budeme u stromečku rozbalovat dárky a pít vánoční punč. Ale tomu také jako každý rok předchází předvánoční shon, kdy přemýšlíme, jaké dárky komu darovat. U nás Davídků to máte jako každý rok velmi jednoduché. Koření pro celou rodinu v mnoha podobách. Letos jsme se na vás znova připravili. Exkluzivní dárkové sety, dárkové balíčky v akci 2+1, spousta nových druhů koření, moderní zástěry, kořenky a etikety na kořenky. Vyměňte několikahodinové procházení v ,,zarouškovaných" nebo pro někoho dokonce uzavřených obchodních centrech a obchodech za pár minut čtení této novinky a garantuji vám, že ušetříte hodně času, stresu a nervů. Pojďme na to!
číst více

Zeptejte se Davídka: Co je NAKUPUJI PRO SEBE A PRO VÍCE OSOB?

Zeptejte se Davídka: Co je NAKUPUJI PRO SEBE A PRO VÍCE OSOB?

Po celý rok naše marketingové a obchodní týmy plní náš web a sociální sítě vlastními fotkami, recepty, tipy a zajímavým obsahem. Pravidelně vyhodnocujeme nakupování na našem webu a stále ho vylepšujeme. Moje vize "KVALITNÍ KOŘENÍ rovná se také KVALITNÍ WEB a E-SHOP", který nám dovoluje vymýšlet mnoho netradičních řešení nakupování. Celý web jsme pojali po našem jako jeden velký CHYTRÝ E-SHOP, který jsme naučili myslet a prodávat tak trochu jinak.
A je tu jedno z mnoha dalších našich unikátních řešení a to je NAKUPUJI PRO SEBE A PRO VÍCE OSOB.
číst více

DAVÍDKOVO KOŘENÍ - Kdo jsme?

DAVÍDKOVO KOŘENÍ - Kdo jsme?

Existují lidé, kteří mají vizi. Na které padají nápady z nebe. Když se probudí, když projíždějí zasněženými Tatrami, když sedí na rybách. Mají neotřelé myšlenky a velký hnací motor. Jsou to vizionáři. A jedním z nich je můj táta - Davídek. Měl sen dělat věci jinak. Zaplnit místo na trhu. Přinést na český trh již v roce 2010 kompletní sortiment koření bez soli a přidaného glutamanu. Měl restauraci a takový produkt k dostání tehdy nebyl. Nadchnul se pro svůj nápad a šel do toho po hlavě. Přes překážky, s nevelkým množstvím znalostí funkčního podnikání, ale za to s nekonečným nadšením a důvěrou v jeho vizi. S darem z hůry cítit, kombinovat a míchat chutě. Obětoval svému snu vše včetně času stráveného s rodinou. Dal se dohromady s lidmi, kterým věřil, ale neprověřil. Nepohlídal, neuhlídal, neudržel, nezvládl. Spadnul na pusu a málem přišel o vše.
číst více

Zeptejte se Davídka: Co je to MINUTOVÝ NÁKUP?

Zeptejte se Davídka: Co je to MINUTOVÝ NÁKUP?

Dalším častým dotazem na zákaznické lince je "Co to je MINUTOVÝ NÁKUP."
Začnu čísly.
Od začátku Corony na náš web přišlo neuvěřitelných 468 tisíc návštěv a máme přes 280 tisíc našich unikátních uživatelů. Jsme velice rádi za obrovský zájmem o naše koření.
Za poslední rok prošla naše rodinná firma obrovskou proměnou a my se ze dne na den proměnili "z trhovců a jarmarečníků, doslova řeknu na mistry v on-line".
Proto, abychom ustáli obrovskou poptávku po našem koření, vyvinuli jsme pro vás náš unikátní CHYTRÝ E-SHOP.
číst více

Svatomartinské posvícení

Svatomartinské posvícení

Vůně pečené husy a vyhlížení prvního sněhu? O čem je řeč je úplně jasné - o svátku sv. Martina. Ten připadá na 11. listopadu a pojí se s ním v dnešní době hlavně bohaté posvícení. Ale kdo byl vlastně sv. Martin a co má společného s pečenou husou a mladým vínem?
číst více

Dušičky

Dušičky

Na den 2. listopadu připadá Památka všech věrných zesnulých, lidově Dušičky, které navazují na den před ním - svátek Všech svatých. Oba svátky jsou vnímány jako celek a během nich si připomínáme své zemřelé blízké.
číst více

Novinka: EXKLUZIVNÍ DÁRKOVÉ SETY

Novinka: EXKLUZIVNÍ DÁRKOVÉ SETY

Novinka letošních Vánoc je tady!

Tak dlouho jste si o ně psali, až jsme je pro vás konečně připravili. EXKLUZIVNÍ DÁRKOVÉ SETY S KOŘENKAMI.
číst více

Davídek a jeho maďarské Vánoce

Davídek a jeho maďarské Vánoce

Letošní Vánoce budu trávit se svou nejmladší dcerkou Eliškou v "Elza a Anna stylu". Už teď u nás začaly probíhat přípravy a už nyní je u nád doma Elza snad všude.
Loňské Vánoce pro mne byly také zcela netradiční. Možná jste už postřehli, že naše značka je kromě Česka a Slovenska také v Maďarsku. Už dva roky nás v Maďarsku znají a hojně nakupují pod místní značkou "Dávid Fúszerei". Jelikož je Maďarsko docela odlišné od slovanských zemí, často tam jezdím, učím se vařit a poznávat maďarskou tradiční kuchyni, zvyky a chutě. I proto jsem loňské vánoce trávil v Maďarsku u svých přatel Norbiho a Silvie, kde jsem ochutnal a naučil se jejich stědrovečerní menu. A tady ho ode mne máte jako tip na netradiční Vánoce.
číst více

Spouštíme náš vlastní affiliate program!

Spouštíme náš vlastní affiliate program!

Baví vás vařit, péct, kuchtit?
Jste fanoušky našeho koření?
Máte rádi kvalitní suroviny, lokální produkty, témata jako udržitelnost, zero-waste, ekologie, bezobal?
Prezentujete se na sociálních sítích, máte svůj YouTube kanál nebo blog?
Nebo prostě milujete jídlo?
Jste kreativní a baví vás něco tvořit?
Chcete si vydělat peníze?

Pokud odpovídáte ano, jste ve správný čas na správném místě. :)

Jestli chcete získat zdroj příjmů z pohodlí domova, jste na mateřské dovolené, jste bloger nebo influencer, studujete nebo si třeba užíváte důchodu, pak pro vás máme skvělou zprávu. Připravili jsme nový jedinečný program spolupráce!číst více

Hody a posvícení

Hody a posvícení

Je tu podzim a to znamená, mimo jiné, čas dalších sklizní a jejich oslav - vinobraní, jablkobraní, dýňobraní, dokopné, kvasy… Pomalu končí koloběh zemědělských prací na polích a zahradách a to znamená, že nás čekají hody a posvícení.
číst více