• Koření na ryby a drůbež - Davídkovo koření
  • Chilli con carne - koření - Davídkovo koření
  • Rozdělení zemí ČR a SLOVENSKO - Davídkovo koření
  • David Jurásek, tvůrce značky - Davídkovo koření
Davídkovo koření

Z našeho blogu

Nová partnerská prodejna v Košicích!

Davídkovo koření ma svou partnerskou prodejnu v Košicích

Všichni spokojení zákazníci eshopu a příznivci Davídkova koření na Slovensku, dovoluji si vás pozvat do nově otevřené prodejny s mým kořením. Konečně se nám podařilo najít v Košicích velmi solidního partnera, který zde jako jediný bude prodávat Davídkovo koření. Tři krásná, upovídaná děvčata která baví jejich práce a plní si svůj sen - to jsou farmařské potraviny Náš dvor v Košicích.

Potěšte na Vánoce své nejbližší

Darujte radost a tu nejlepší chuť.
Až do Vánoc poštovné zdarma ke všem dárkovým balíčkům.

Nová odběrná místa a možnosti dopravy!

S radostí vám oznamujeme, že jsme uzavřeli spolupráci s novými přepravci a již ode dneška můžete vybírat z několika set odběrných míst po celé zemi. Koření a bylinky můžete vyzvednout za pár korun v pobočkách sítě Uloženka. A pokud chcete objednat do pohodlí domova, nespoléhat na pošťáky a mít jistotu, že balíček přijede v domluvený čas na domluvené místo, můžete využít kurýry z InTime.

Přejeme hezký den!
Davídci

Ochutnávka 130 druhů koření!

Všech 130 druhů koření můžete ochutnat, ovonět a nakoupit na speciální dvoudenní akci v jedné z našich nejlepších partnerských prodejen "Náš Grunt Kolín". Akce se koná 26.-27.9. od 8 do 18 hodin. Prodejnu Náš Grunt najdete na ulici Rubešova 59.

Těší se na vás náš Robí a holky z Gruntu! :)

A jsou tu dvě první podzimní novinky MEXIKO A ORANGE PEPPER

Už na jaře jsem vám slíbil, že další z novinek, kterou pro vás připravím, bude MEXIKO. Je tady a myslím, že potěším všechny, co milují mexickou kuchyni. Druhá novinka je ORANGE PEPPER a z ní jsem tak nadšený ,že se nebojím říci, že je to jedna z mých nejpovedenějších směsí.

Sezónní recept: Pečená jablka se zmrzlinou

Sezóna jablek je v plném proudu a my vám přinášíme recept do těchto sychravých dnů. Pečená jablíčka patří mezi tradiční české receptury a dají se dělat v mnoha variacích. My jsme na babí léto zvolili variantu se zmrzlinou.

Nejvoňavější novinku FRESH GRIL představíme na BOSCH FRESH FESTIVALECH v Brně, Plzni, Praze i Pardubicích

Přátelé a příznivci mého koření. Před časem jsem dokončil jednu ze svých nejvoňavějších a nejchutnějších směsí FRESH GRIL. Už ji několik týdnů testujeme a připravujeme s ní ty nejzajímavější speciality z grilu.
Ačkoliv nejsem zrovna kamarád s fenyklem, nechal jsem se unést a vytvořil zcela novou směs kde dominuje právě koriandr s fenyklem. Pažitka, cibule, citronová kůra a rajčatové vločky je nádherně doplnily.
Připravoval jsem ji jako žhavou novinku pro letošní BOSCH FRESH FESTIVAL v Brně, Plzni, Praze a Pardubicích.
Zadání bylo jasné.

Nevíte co vařit? Vařte s námi a s naši blogerkou TINKOU KARMAŽIN

Nevíte co vařit? Dochází vám v kuchyni fantazie? Nevíte kde najít recepty co vás zaujmou?
Vařte s námi a s jednou z nejlepších slovenských blogerek Tinkou Karmažin a jejími Tinkiny recepty.

První letošní novinka SPIŠSKÁ SMĚS VALACH

Luštěninové, zelné a masové polévky, perkelty, guláše, čevabčiči, džadky, pečená masa.
U této novinky jsem se nechal inspirovat kuchyní východního Slovenska. Připravil jsem pro Vás směs, kterou si oblíbí hlavně milovníci uzené papriky. Na svých cestách po Slovensku jsem si jednou dal ve vyhlášené Kežmarskej restauraci "U Jakuba" výbornou fazolovou polévku, ale prostě mi tam něco chybělo.

Voňavý rok 2016

V letošním roce přejeme všem milovníkům kvalitního koření spoustu nových chutí a vůní a neutuchající vášeň pro vaření :)
Davídci

nahoru