Terčiny Vánoce tak trochu jinak

Terčiny Vánoce tak trochu jinak

Miluji tradice! Ale už dávno jsem pochopila, že to nutně neznamená držet se jen těch zarytých ve společnosti. Čím více o historii a původu našich tradic víte, tím více vám dochází souvislosti. Některé tradice v dnešní době už dávno nedávají smysl a, stejně jako to dělali v průběhu staletí naši předci, i my bychom si je měli pozměnit dle obrazu svému.
číst více

Jančiny slovenské Vánoce

Jančiny slovenské Vánoce

Vánoce jsou pro mě časem stráveným v klidu s rodinou. Nemám ráda předvánoční shon. Baví mě každý rok připravovat Vánoce v jiném stylu. Jiné téma, jiná barva, zajímavá výzdoba a krásně a netradičně zabalené dárečky.

I když si libuji v pestrosti a změnách vzhledu Vánoc, jídlo se u nás nemění. Mám ráda klasiku.
číst více

Dárkové balíčky v akci 2+1 na DÁRKOVÝ POUKAZ na jméno

Dárkové balíčky v akci 2+1 na DÁRKOVÝ POUKAZ na jméno

Máme týden do Štědrého dne. Přepravní společnosti už negarantují ani nám ani vám dodání našich dárkových balíčků pod váš vánoční stromeček. Nestihli jste nakoupit? Nevadí, my jsme našli plán B!
Dárkové balíčky ještě nakupovat můžete, pod stromeček se dostanou!
číst více

Eliška a její vánoce

Eliška a její vánoce

Představím se. Jmenuji se Eliška Jurásková, mám 4 ročky, jsem nejmladší dcerka Davídka a jsem nejmenší z celého týmu Davídků. Ráda s tatinem odmalička vařím, prodávám koření, moc ráda jím, tancuji, plavu, koukám na Mášu, Krtka a Elzu. Chodím už do školky a taky ráda přemyšlím. Mám moc ráda vánoce, tak se pojďte podívat, jaké budou letos u nás.

číst více

Davídek a jeho maďarské Vánoce

Davídek a jeho maďarské Vánoce

Letošní Vánoce budu trávit se svou nejmladší dcerkou Eliškou v "Elza a Anna stylu". Už teď u nás začaly probíhat přípravy a už nyní je u nád doma Elza snad všude.
Loňské Vánoce pro mne byly také zcela netradiční. Možná jste už postřehli, že naše značka je kromě Česka a Slovenska také v Maďarsku. Už dva roky nás v Maďarsku znají a hojně nakupují pod místní značkou "Dávid Fúszerei". Jelikož je Maďarsko docela odlišné od slovanských zemí, často tam jezdím, učím se vařit a poznávat maďarskou tradiční kuchyni, zvyky a chutě. I proto jsem loňské vánoce trávil v Maďarsku u svých přatel Norbiho a Silvie, kde jsem ochutnal a naučil se jejich stědrovečerní menu. A tady ho ode mne máte jako tip na netradiční Vánoce.
číst více

Vánoce u Davídků

Vánoce u Davídků

Už za pár týdnu budeme u stromečku rozbalovat dárky a pít vánoční punč. Ale tomu také předcházi jako každy rok předvánoční shon, kdy přemýšlíme, jaké dárky komu darovat. U nás Davídků to máte jako každý rok velmi jednoduché. Koření pro celou rodinu v mnoha podobách. Letos jsme se na vás připravili. Dárkové balíčky v akci 2+1, spousta nových druhů koření, moderní zastěry, kořenky a nové etikety na kořenky. Vyměňte několikahodinové procházení v ,,zarouškovaných" obchodních centrech a obchodech za pár minut čtení této novinky a garantuji vám, že ušetřite hodně času, stresu a nervů. Pojďme na to.
číst více

DAVÍDKOVO KOŘENÍ - Kdo jsme?

DAVÍDKOVO KOŘENÍ - Kdo jsme?

Existují lidé, kteří mají vizi. Na které padají nápady z nebe. Když se probudí, když projíždějí zasněženými Tatrami, když sedí na rybách. Mají neotřelé myšlenky a velký hnací motor. Jsou to vizionáři. A jedním z nich je můj táta - Davídek. Měl sen dělat věci jinak. Zaplnit místo na trhu. Přinést na český trh již v roce 2010 kompletní sortiment koření bez soli a přidaného glutamanu. Měl restauraci a takový produkt k dostání tehdy nebyl. Nadchnul se pro svůj nápad a šel do toho po hlavě. Přes překážky, s nevelkým množstvím znalostí funkčního podnikání, ale za to s nekonečným nadšením a důvěrou v jeho vizi. S darem z hůry cítit, kombinovat a míchat chutě. Obětoval svému snu vše včetně času stráveného s rodinou. Dal se dohromady s lidmi, kterým věřil, ale neprověřil. Nepohlídal, neuhlídal, neudržel, nezvládl. Spadnul na pusu a málem přišel o vše.
číst více

Naše druhá nejprodávanější novinka FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA

Naše druhá nejprodávanější novinka FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA

Toto jsou řádky pro všechny, co milují pečené nebo grilované maso, tradiční československou kuchyni a hlavně pro ty, co milují pořádně zamaštěnou pusu .
číst více

Vy nakupujete, my rozdáváme letošní novinky

Vy nakupujete, my rozdáváme letošní novinky

Máme tady první zářijový den a společně s ním pro vás máme slíbené překvapení.
Letošní rok je pro nas velmi tvůrčí a činorodý. Davídek vytvořil a vymíchal 11 zcela nových kořenících směsí a my jsme pro vás připravili unikátní dárkový program. Účelem tohoto programu je vyzkoušení všech novinek podle toho, které by mohly chutnat vám a vašim blizkým nejvíc.
Nakupujte stejně jak jste zvyklí a my vás za to odměníme novinkami, které chcete vyzkoušet a otestovat.
číst více

VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ - náš unikátní program pro vás

VAŘENÍ PODLE KOŘENÍ - náš unikátní program pro vás

Zdravíme všechny naše příznivce a milovníky našeho koření. První jarní dny nám přinášejí mnoho sluníčka, ale taky mnoho nečekaných situací. Mnozí z nás si zvykli v našem běžném konzumním životě na komfort stravenek, závodního stravování a školních jídelen. Vaření pro rodinu nám v běžném životě často zastupují restaurace, jídla z rozvozu a fast foody. A z ničeho nic přišel nouzový stav. Všechno je zavřené, všichni jsme doma, máme nákoupené potraviny, ale co vařit? Nezoufejte, s tímto problémem vám pomůžeme.
číst více

První letošní novinka. Začínáme s chutí ORIENTU

První letošní novinka. Začínáme s chutí ORIENTU

Máte rádi šašlík, tandori, afgánsky kebab alebo pulao, turecké kofty, marocké tajiny či jiné orientální jídla? Pochutnáváte si na kuchyni perského zálivu, východního středomoří, blízkého a středního východu?
Vyzkoušejte jedinečnosť těchto kuchyní s naší novinkou ORIENT.
číst více

Ta naša brněnská prodejna

Ta naša brněnská prodejna

Znáte NÁŠ příběh a víte proč nás najdete zrovna v Bosonohách?

Když jsme začali podnikat jako rodina, hledali jsme strategické místo, kde se usídlit. I když pocházíme z Beskyd, naše cesty směřovaly vždy na jižní Moravu. Táta s mámou zde začali podnikat, já studovat vysokou školu. Natolik se nám zde zalíbilo, že jsme se tady usadili. Postupem času jsme tady našli skvělé zaměstnance. A taky je to velmi strategické místo mezi severní Moravou, Prahou a Bratislavou. A náš příběh pokračuje...
číst více

Představujeme novinky roku 2020!

Představujeme novinky roku 2020!

Každý rok přicházíme na trh s minimálně pěti novinkami našich kořenících směsí. Potěším Vás, tento rok jich bude ještě více! Dnes Vám je všechny představím, ať víte, na co se můžete už brzy těšit.

Jsou to tři novinky z ASIJSKÉ a ORIENTÁLNÍ kuchyně. Dvě na ještě lepší grilovaní, dvě úplně tradiční, jedna pro děti a jedna pro ty, co mají rádi opravdu ostrá jídla. Tak jdeme na to.
číst více

Koření od Davídků v Třinci

Koření od Davídků v Třinci

Dnes vám představím jednu "Malou prodejnu s velkým snem" a její krásný příběh. Na severní Moravě a hlavně v Třinci jsme dlouho žádnou naší partnerskou prodejnu neměli. Takže jsem byl moc rád, když mi jednoho krásného dne zazvonil telefon a ozvala se mladá, sympatická, energická goralka z Třince. Mile a "bezobalu" mi řekla, že o našem koření všechno ví, všechno zná, ví, že tam mé koření lidi chtějí a že ho ve své nově otevřené prodejně TŘINEC BEZ OBALU chce také mít. Mám rád lidi, kteří ví, co chtějí, takže jsem jí nemohl říct ne. 
číst více

Vítáme vás na novém webu! 👍

Vítáme vás na novém webu! 👍

Několik měsíců práce, kupa skvělých makáčů, pár hodin vyčerpaného brblbání, spoustu radosti z pokroku a jedna velká vize. Vize nového webu, kde se bude kloubit moderní a vzdušný vzhled s tradicí našeho řemesla. Jedno naše místo na internetu, kde bude vše funkční, jasné, logické a snadné na ovládání. Prostor, kde najdete všechny aktuální informace, plně nás poznáte a hravě nakoupíte naše koření.
A je to tady. Vítáme vás! Tak to jsme my, naše koření a tak trochu jiná rodinná firma. Užijte si čas strávený s námi, navštivte naší novou kuchařku, zjistěte, kde nejsnáze nakoupíte zásoby bylin a koření a nechte se inspirovat. Budeme rádi i za zpětnou vazbu.

Těší nás vaše přízeň a naše společná cesta, po které kráčíme v různých formách už desátým rokem.
S vděčností ❤️
Všeci Davídci
číst více

Nová partnerská prodejna v Košicích!

Nová partnerská prodejna v Košicích!

Davídkovo koření ma svou partnerskou prodejnu v Košicích

Všichni spokojení zákazníci eshopu a příznivci Davídkova koření na Slovensku, dovoluji si vás pozvat do nově otevřené prodejny s mým kořením. Konečně se nám podařilo najít v Košicích velmi solidního partnera, který zde jako jediný bude prodávat Davídkovo koření. Tři krásná, upovídaná děvčata která baví jejich práce a plní si svůj sen - to jsou farmařské potraviny Náš dvor v Košicích.
číst více