Dárkové balíčky v akci 2+1 na DÁRKOVÝ POUKAZ na jméno

Dárkové balíčky v akci 2+1 na DÁRKOVÝ POUKAZ na jméno

Máme týden do Štědrého dne. Přepravní společnosti už negarantují ani nám ani vám dodání našich dárkových balíčků pod váš vánoční stromeček. Nestihli jste nakoupit? Nevadí, my jsme našli plán B!
Dárkové balíčky ještě nakupovat můžete, pod stromeček se dostanou!

Před měsícem jsme slíbili, že všem naše dárkové balíčky i koření do Vánoc dodáme. To se nám podařilo. Dlouho jsme se na tuto akci připravovali. Zájem o naši akci 2+1 byl obrovský a opravdu jste jich nakoupili několik tisíc. Překonali jsme opět naše limity a vše bylo včas a poctivě připraveno, zabaleno a odesláno. A nyní jich zůstává posledních několik stovek... Všichni u nás jsou už řádně unaveni, ale rozhodli jsme se, že to dotáhneme do úplného konce. A proto jsme se připravili na plán B. Tím je DÁRKOVÝ KUPÓN NA JMÉNO přímo na ně.

Náš plán B je jednoduchý.

Objednejte si ještě naši akci 2+1 nebo jednotlivý dárkový balíček ještě teď a my vám obratem pošleme krásný dárkový kupon na jméno i s prostorem pro věnování. Zároveň vám okamžitě posíláme i vaše objednané dárkové balíčky. Pokud se přepravní společnosti nepodaří vaši objednávku doručit včas, najdete ve vašem emailu krásný dárkový kupon, který potěší stejně jako samotný balíček. Zboží buď stihne dojít do Štědrého dne nebo vám dojde hned po Vánocích. Kuponu si ale vytisknete kolik potřebujete a udělají stejnou radost jako samotný dárkový balíček.

Slíbili jsme, že naše akce bude trvat do Vánoc nebo do vyprodání zásob. My jsme rádi, že jsme tuto výjimečnou akci, kterou jsme měli pouze jednou za rok na Vánoce odhadli, zvládli a potěšili tisíce našich zákazníků.

Proto ještě využijte poslední možnost a využijte nákup 2+1 dárkových balíčků i s našim DÁRKOVÝM KUPONEM a udělejte radost 4 krát. Nám i všem vašim blízkým. 

PS: dárkové poukazy na nákup koření v různých hodnotách nevedeme. Jde pouze o dárkové kartičky k již nakoupeným dárkovým balíčkům :-) 

Moc díky za vaši přízeň. 

Šťastné a voňavé přejí všeci Davídci

sdílejte: