Máme další ocenění. VEGE-RAJČÁTKA A NESOLDÍK získaly Chuť jižní Moravy 2015

Máme další ocenění. VEGE-RAJČÁTKA A NESOLDÍK získaly Chuť jižní Moravy 2015

Velice rád přihlašuji své koření do soutěží, které nejsou placené a o nichž vím, že tam neuspěje každý, kdo se přihlásí.
Jednou z nich, kde nikdy nevíte, jestli vás vůbec do soutěže odborná komise pustí, je Regionální potravina a jejich značka "CHUŤ JIŽNÍ MORAVY".

Již v minulosti mé SALÁTOVÉ BYLINKY toto ocenění získaly, ale bohužel tím, že přihláška byla vypsaná na naši bývalou společnost, se tímto ocenění dnes chlubí ona, i když mají jiný produkt než ten, který byl oceněn. Ale přejme jim to.
Letos jsem se rozhodl do Regionální potraviny jít znovu a získat označení "Chuť Jižní Moravy". Do soutěže jsme přihlásili naše dvě letos nejprodávanější kořenící směsi NESOLDÍK, což je polévkové koření bez glutamátu a soli a dále směs již vloni oceněná Dětskou chuťovkou 2014 VEGE-RAJČÁTKA, kterou si tisíce lidí doslova zamilovalo.
Soutěž probíhá tak, že odborná komise prvně provede přísnou kontrolu etiket, vypsaných žádostí a poté se zaměří na senzoriku a chuť. V našem případě, aby se mohla posoudit chuť koření, komise dostává vždy dva srovnávací vzorky, jeden čistý a druhý ochucený kořením. V našem případě to byly dva vývary - jeden s Nesoldíkem a druhý bez a těstoviny - jedny pouze se smetanou a druhé se smetanou a Vege-Rajčátkami. Takto lze jasně vyhodnotit chuť koření, případně chuť připravovaného jídla.
A pak už jen čekáte jestli se velké konkurenci v kategorii "Ostatní" vůbec umístíte.
Nám se to povedlo a NESOLDÍK i VEGE-RAJČÁTKA v soutěži uspěli a ocenění CHUŤ JIŽNÍ MORAVY 2015 jsme získali dokonce v předních pozicích.
Musíme se pochválit. Jsme prostě nejlepší.
Velkou radost mám také z toho, že naše koření je čím dál více vyhledávané malými a středními výrobci sýrů, uzenin, těstovin a dalších výrobků z celé České a Slovenské republiky. Vyhledávají nás hlavně pro svou pro svou čerstvost, originalitu a silnou chuť a brzy vám představím všechny výrobce a jejich produkty kde "DAVÍDKA" najdete.
Více o našem oceněném koření najdete v novinkách a na našem eshopu.

sdílejte: