Naše druhá nejprodávanější novinka FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA

Naše druhá nejprodávanější novinka FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA

Toto jsou řádky pro všechny, co milují pečené nebo grilované maso, tradiční československou kuchyni a hlavně pro ty, co milují pořádně zamaštěnou pusu .

Před pár měsící jsem vypustil do světa svých 11 letošních novinek - kořenćich směsí a vy jste je začali testovat. My to sledujeme, vidíme, které vás oslovují nejvíce a které se zároveň nejvíce prodávají. Na prvním místě bezkonkurenčně vedou dětské TĚSTOVINKY OD MAMINKY, ale zdatně je dohání nová FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA. Upřimně jsem to i očekával, protože Češi i Slováci to s tou zdravou kuchyní zas až tak nepřehánějí. S BREZINOU jsem si i docela hezky pohrál a bavilo mě ji míchat  a ladit, protože já sám miluju to ,,nezdravé pečené koleno a od kosti odpadájíci maso z žeber". No a tam BREZINA přímo prosí, abyste ji tam nasypali. Navíc jsem jí konzultoval s mistry řezníky z Breziny a docíli jsme toho, že BREZINA dodá jídlům tu pravou tradiční, autentickou chuť.

Základem směsi je samozřejmě cibule a  česnek, které masu zesilují a zvýrazňují jeho konečnou chuť. Kmín k pečenému masu neodmyslitelně patří a hořčičné semínko dodá řizné chuťi. Uzená paprika dodává směsi i jídlu hezkou barvu a jemnou vůni kouře a naopak nové koření, jalovec a bobkový list určité divokosti. "Voňavky" tymián, oregáao a koriandr jídlo krásně provoní a fenykl svou sladkou vůní a chutí vše propojí. No a konečně černý pepř chuť zakulatí a lehce opikantní.

Nová originální FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA je určená na grilované, pečené vepřové a hovězí maso. Kolena, žebra, výpečky, buček, krkovice, sekaná a fašírky. Skvělá pro sous-vide a trhaná masa.Má i vyborné využití při upravě zvěřiny.Sám jsem byl překvapený jakou skvělou chuť dokázala vytvořit v jelením  guláši bez použití dalších druhú koření.Recept tu zde brzy najdete.

Ještě pro vysvětlení odkud má název nové směsi puvod.Název BREZINA souvisí  s PD Brezina-Pravotice v Bánoveckém okrese. Toto družstvo vyrábí jedny z nejlepších masových výrobku známých na celém Slovensku.Velice rád spolupracuji se zemědelskými družstvy .Já sám mám maturitu na zemědélské škole a i když jsem se tomuto oboru nikdy nevěnoval vím jaké to je v zemědělství pracovat a ještě být mezi nejlepšími. A to v PD Brezina-Pravotice rozhodně jsou.Vice o nich na www.kvalitnemaso.sk

Jak už jsem jednou řekl FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA je pro chlapy a milovníky tradiční kuchyně jzcela nepostradatelná novinka. Vidím to i sám na tom jak ji nakupujete na našem eshopu a v našich prodejnách.

Opět jsem se přesvedčil,že v době smažených nudlí,sojových bobu,kebabu a hranolek "buček je prostě buček"

Nakupujte,objednávejte,testujte a hlavně pište nám i na sociálních sítích jak chutná FARMÁŘSKÁ SMĚS BREZINA Vám.

Dekuji všem Váš Davídek

sdílejte: