• Koření na ryby a drůbež - Davídkovo koření
  • Chilli con carne - koření - Davídkovo koření
  • Rozdělení zemí ČR a SLOVENSKO - Davídkovo koření
  • David Jurásek, tvůrce značky - Davídkovo koření
Davídkovo koření

Nová partnerská prodejna v Košicích!

Nová partnerská prodejna v Košicích!

Davídkovo koření ma svou partnerskou prodejnu v Košicích

Všichni spokojení zákazníci eshopu a příznivci Davídkova koření na Slovensku, dovoluji si vás pozvat do nově otevřené prodejny s mým kořením. Konečně se nám podařilo najít v Košicích velmi solidního partnera, který zde jako jediný bude prodávat Davídkovo koření. Tři krásná, upovídaná děvčata která baví jejich práce a plní si svůj sen - to jsou farmařské potraviny Náš dvor v Košicích.

Zatím přes 30 druhů těch nejznámějších a nejprodávanějších směsí Davídkova koření najdete v nově otevřené prodejně ve Starom meste na ulici Mäsiarske 57/A, 040 01.

V této farmařské prodejne koupíte krom mého koření to nejlepší z farem celého Šarišského regionu, ovčí a kozí sýry, jogurty, vyzrálé hovězí a telecí, kuřecí a kachní maso z podestýlkového chovu, kváskové a bezlepkové pečivo a spoustu jiných velmi kvalitních výrobků.

Co se týká našeho sortimentu koření, najdete zde všechny známé a používané směsi jako je třeba náš zlatý grál Nesoldík - polévkové koření bez soli a glutamanu, Zemiačika, Vege rajčátka, Paellu a rizota nebo Italské bylinky. Také je tady naše nejvíc prodávaná Slovenská lahůdková paprika, společně s čím dál více oblíbenou paprikou uzenou. Kvalitní kurkuma a skořice z Indonesie a cayenske chilli zde nesmí chybět. Postupně budeme přidávat další směsi a jednodruhové koření. Můžu vám také prozradit, že pro vás připravuji novou, velice zajímavou směs z vašeho regionu a bude se jmenovat Šariš.

Navíc přátelé,

toto pondělí a úterý 29. a 30.1. v naší partnerské prodejně najdete mou pravou ruku z Prahy - Roberta Poláka. Bude vám tam k dispozici po celý den a poradí vám, které koření na co použít, jak s ním vařit, přidá nějaký recept a pomůže vybrat koření, které přímo vám bude nejvíce chutnat.

Já osobně mám velkou radost z této prodejny, protože v Košicích taková prodejna opravdu chyběla. Myslím, že ty stovky zákazníků z našeho eshopu a nejen z něj, najdou zde cestu pro Davídkovo koření a můžou si ho zde zakoupit napřímo.

Děkuji všem našim příznivcům a těšíme se na vás v prodejně Náš dvor na Mäsiarske ulici.

Krásný den vám přeje 
Váš Davídek
tvůrce značky Davídkovo koření


sdílejte:zpět
nahoru