Novinka plná rajčat oceněná DĚTSKOU CHUŤOVKOU 2014 - VEGE-RAJČÁTKA

Novinka plná rajčat oceněná DĚTSKOU CHUŤOVKOU 2014 - VEGE-RAJČÁTKA

Jednou z nejprodávanějších a nejúspěšnějších novinek loňského roku jsou VEGE -RAJČÁTKA. Je to směs, která vyhrála DĚTSKOU CHUŤOVKU 2015 a je to opravdu "samé rajče". VEGE-RAJČÁTKA mají přes tři čtvrtiny rajčatových vloček a rajčatového prášku, něco málo cibule, která se k rajčátkům krasně hodí, lehce kmínu, malinko pepře na zakulacení chuti a neodmyslitelné oregáno. To vše směs předurčuje k přípravě Chilli con carne, polévky, lasagní, těstovin ala kečup, salátů (šopák s RAJČÁTKY chutná báječně), pizzy, Bolognese omáčky, lečo nebo jen tak do "rajské". Prostě další novinka pro milovníky ITALSKÉ A MEXICKÉ KUCHYNĚ.A hlavně chutná dětem.Takže pokud Vaše děti nechtějí jíst s tímto kořením začnou..
Na jedno vás ale musím upozornit!
Při tvorbě této novinky poprvé bojuji s přírodou. Rajče má geniální chuť i využití, jen moc rádo absorbuje vodu a vlhkost ze vzduchu. Zde na vás přátelé apeluji, aby jste si vždy po nákupu směs VEGE-RAJČÁTKA přesypali a uchovali v uzavřené skleničce či kořence, jinak budete mít z koření "nacuclou" houbu. S tímto přírodním jevem nic nenadělám. Mohl bych sáhnout po chemii a nějakém konzervantu a lehce tomu zabránit, ale jak jistě víte, toho se u Davídka nikdy nedočkáte.
Takže má rada zní? NAKUPTE, PŘESYPTE A DOBŘE UZAVŘETE !

Jak jsem v loni slíbil se pustil jsem se do řady směsí koření pro vegany a vegetariány. Směs VEGE-RAJČÁTKA byla první z nich A "vegoši" těšte se, druhá novinka VEGE-BYLINKY se už testuje a na trh půjde 1.března.

Všem vám přeji dobrou chuť. Nakupujte, testujte, ochutnávejte a koření a novinky sdílejte s námi.
Váš Davídek

sdílejte: